Habitacion En Casa Centrica Solo Para Hombres
Het comfortabele Habitacion En Casa Centrica Villa Carlos Paz hotel, dat op 20 minuten loopafstand van het Aventura en Altura ligt, biedt toegang tot bezienswaardigheden van Villa Carlos Paz.
Dit pension is gelegen op 350 meter van de Artisan's Lane en op een klein stukje lopen van uitgaansgelegenheden zoals Khalama. Een korte wandeling brengt je naar Artisan's Fair, op 5 minuten lopen hiervandaan. Habitacion En Casa Centrica Villa Carlos Paz is op 3 km van de Costanera Carlos Paz gelegen. De bushalte Terminal Omni Carlos Paz is ook binnen het bereik van dit hotel in Villa Carlos Paz genesteld.
Restaurante Villapaz is gelegen op 5 minuten loopafstand van de accommodatie in Villa Carlos Paz en is gespecialiseerd in de hedendaagse keuken.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cerro de la Cruz600 m
- Zorba450 m
- Libertad300 m
- Coral350 m
- Del Sol200 m
- Balneario Tala Huasi300 m
- de Parroquia Nuestra Señora del Carmen200 m
- San Roque Lake400 m
- Teatro Melos350 m
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Cordoba44 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi
Kamervoorzieningen
- Terras
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Habitacion En Casa Centrica Solo Para Hombres hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Habitacion En Casa Centrica Solo Para Hombres hotel te komen. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in comfortabele Habitacion En Casa Centrica Solo Para Hombres hotel?
Comfortabele Habitacion En Casa Centrica Solo Para Hombres hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Habitacion En Casa Centrica Solo Para Hombres hotel?
Klanten van Habitacion En Casa Centrica Solo Para Hombres hotel moeten om 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in comfortabele Habitacion En Casa Centrica Solo Para Hombres hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in comfortabele Habitacion En Casa Centrica Solo Para Hombres hotel is $12. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.